Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Loss Prevention Officer állásra itt: Madison, WI

Munkakör megnevezése
Loss Prevention Officer2 értékelés
Munkavégzés helye
Madison, WI2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 216 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Out of all of my jobs this one was my favorite. This is also the same job where I learned that I love the loss prevention field as well as the criminal justice field.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
The management team was wonderful to work for, always learned something new every day from fellow co-workers as well as management. The most enjoyable part of the job was in gaining merchandise back that had been shoplifted as well as apprehending shoplifters.
Pro érvek
Great managment, great co-workers, pleasant work environment.
Korábbi munkáltató értékelése