Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Floor Supervisor állásra itt: Cape Girardeau, MO

Munkakör megnevezése
Floor Supervisor1 értékelés
Munkavégzés helye
Cape Girardeau, MO1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 830 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Great place to work
I have nothing bad to say about JCPenny's. That was a wonderful place to work. I would have a blast EVERY DAY that I worked. It's a fun environment to work in. I only wish they paid a little bit more. I switched to the jewelry department and made a TON of extra money. If you work at JCPenny's? Go cross train in jewelry...YOU'LL MAKE A LOT OF MONEY!! If you're good in sales.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 830 értékelés alapján
5
7 120
4
6 554
3
5 590
2
1 906
1
1 660
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra