Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Fine Jewelry Sales Associate állásra itt: Fultondale, AL

Munkakör megnevezése
Fine Jewelry Sales Associate1 értékelés
Munkavégzés helye
Fultondale, AL1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 815 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Very productive work area, great with customer service
A day at work at JcPenney would be we come in to work clock in, prep the store for customers, have our daily morning meeting, with out morning managers on duty and store leader to learn what our goals have been set for the day is, and see if we met the goals for the previous day. while working there i learned that when we all work as a team it helps give the customers GREAT customer service. Over all i had a pretty good bunch of Managers and co-works, we all knew how to help each other when needed. There wasnt to many hard parts at jcPenneys, but the best part was knowing that we met our goals by working as a team and not indivdually.
Pro érvek
The pros would be the $2.00 bonus for every i-CAP, and being reconized
Kontra érvek
The cons would be the sort breaks, low number of hours.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 815 értékelés alapján
5
7 118
4
6 551
3
5 583
2
1 903
1
1 660
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra