Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Fine Jewelry Sales Associate állásra itt: Elizabethtown, KY

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 329 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Started morning counting diamonds and by pulling them out of safe. Kept a log daily of items sold. Helped Customer's with Jewelry Sales. Watch battery replacement, link removal. Cleaned stones and gold for customers. Called customers with sales aids. Enjoyed Customers loved talking to them and alot of times they would come back and ask for me personally. Co workers were always helpful and kind
Pro érvek
Working with Customers
Kontra érvek
I don't feel there were any cons. I enjoyed my job
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Retail is retail. I did meet some wonderful people there, who will be my friends for life.
Korábbi munkáltató értékelése