Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Customer Service Team Lead állásra itt: Santa Maria, CA

Munkakör megnevezése
Customer Service Team Lead1 értékelés
Munkavégzés helye
Santa Maria, CA1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 235 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day included interacting with customers and associates, assisting in problem resolution, maintaining department cleanliness and presentation, schedule adjustments. I learned a great deal about how to deal with irate people and how to maintain myself, how to train and coach others, how to be a mentor. The best and most enjoyable part of my job was my co-workers, we were like a family and that made work a great place. The hardest part was dealing with people who treat retail and service workers as if they were less valuable than them.
Pro érvek
good flexible schedule
Kontra érvek
no comment
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése