Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Customer Service Representative állásra itt: Idaho Falls, ID

Munkakör megnevezése
Customer Service Representative2 értékelés
Munkavégzés helye
Idaho Falls, ID2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 248 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
The pay was above minimum wage and it was a nice job to get me through high school I was with jcp for almost three years and I enjoyed almost every minute of it I was able to transfer all around the store where I worked in Sephora, as a cashier, and as a receptionist in the salon I even had some manager responsibilities so there is room for advancement, just not amazing pay which is to be expected when working in retail
Hasznos volt ez az értékelés?
3,0
Vezetőség
loved the people I worked with so much. I just didn't like the management they were rude would get mad over tiny things and blamed the associates for what was wrong with the store
Pro érvek
have food some days
Kontra érvek
only 15 min breaks
Korábbi munkáltató értékelése