Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Customer Service Representative állásra itt: Horseheads, NY

Munkakör megnevezése
Customer Service Representative3 értékelés
Munkavégzés helye
Horseheads, NY3 értékelés
Értékelések kategória szerint
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 915 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
My gm was the best person you could have working up top . Customers and employees were always put first . They understood and took care of things if your child got sick among other things about daily life . always got help if you asked
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Jcpennys has lots of positions to grow in they are great with customers. They also make sure the greet everyone as they enter the building witch is always a great pleasure to walk into.
5,0
Vezetőség
A typical day at work included greeting and assisting customers at point-of-sale operations. Most enjoyable part of the job was interacting with customers on a day to day basis. Working retail was a great opportunity and starting point while I was attending classes.
Pro érvek
Employee engagement
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 915 értékelés alapján
5
7 143
4
6 575
3
5 605
2
1 919
1
1 673
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra