Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Customer Service Representative állásra itt: Fultondale, AL

Munkakör megnevezése
Customer Service Representative3 értékelés
Munkavégzés helye
Fultondale, AL3 értékelés
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 805 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
No loyalty to employees
I was wrongfully fired by JCPenney after being with the company for 10 years with no complaints. The company chose a shoplifting criminal over a valued, dedicated and loyal employee; who could have sued the company but chose to move forward. I'd recommend it for part time work but not job security or advancement, The company is not loyal.
Pro érvek
Its a paying job
Kontra érvek
The company is not loyal to the employee
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Don't
Terrible company, terrible pay, only made worse with recent changes. I don't even shop there anymore, JCP is not the place to be. You won't get much if any raise.
5,0
Vezetőség
JC Penney Customer Service Associate
JCPenney, overall, is a good company to work for. Company warrants ownership over your workload so it is not too micro-managed.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 805 értékelés alapján
5
7 117
4
6 549
3
5 579
2
1 902
1
1 658
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra