Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Customer Service Representative állásra itt: Elko, NV

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 344 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
i worked in a small location. We were always busy and multitasking was a must.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
They make you find something to do even if there are not any customers, which is often. You will fold and refold until you are tired because they do not want to pay you if you are not doing anything. Pretty stingy considering that I was paid minimum wage.
Pro érvek
discounts
Kontra érvek
they waste your time
Korábbi munkáltató értékelése