Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Customer Service Representative állásra itt: Brighton, CO

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 346 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Fold clothes, help customer, fold clothes, empty fitting room, fold clothes, run from one end of the store to another to deliver catalog order, fold clothes.
Pro érvek
25% employee discount
Kontra érvek
cut back on staff
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
I liked the people I worked with very much. The hours and inconsistencies with the schedule were inconceivable. Would work 9 days in a row, have a couple of days off then work 2 or 3 days. Would work closing shift one day and the next opening shift. The best thing about working here was that I now shop in a different way - if I have to stand in line, I understand and don't complain at all since I know firsthand what it's like to be behind that cash register.
Pro érvek
Worked with good people
Pretty much everything else
Korábbi munkáltató értékelése