Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Customer Service Associate / Cashier állásra itt: Roseville, MI

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 346 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day at JCPenny is fun and you stay active assisting customers. The co-workers I have met are very sweet and polite as well as certain customers. The most enjoyable part is that I can wear comfortable clothing in other words my regular clothing instead of wearing what I would wear at Meijer which would be hairnet and apron which is fine. It is just something different as far as the working environment. The management is also very helpful.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Great working experience . The co-workers were very nice and helpful when i first started working there . Managers were awesome some better than others .
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
  1. Customer Service Associate / Cashier