Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Customer Service Associate / Cashier állásra itt: Peoria, IL

Munkakör megnevezése
Customer Service Associate / Cashier1 értékelés
Munkavégzés helye
Peoria, IL1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 243 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I loved working for Jcpenneys till I became permanent I messed up on counting the register and was accused of taking 2 dollars I was in shock by the fact my checks were like 250-300 I didn’t need to take vending machine type of money I understand I’m responsible for the money in the register but 2 dollars shouldn’t automatically make you think I took it especially coming off of Christmas time my check was 500.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése