Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Cashier állásra itt: Wichita Falls, TX

Munkakör megnevezése
Cashier2 értékelés
Munkavégzés helye
Wichita Falls, TX2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 146 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I enjoyed working for JC Penney’s, there was a lot less stress then other retail job that I have had in the past. The management has encouraged me to stay with the company, and was helped me in every way possible to transfer to another store after my move.
Pro érvek
management is wiling to help when possible
Kontra érvek
low pay, healthcare expense, and the lack of hours
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
horrible management
racial slurs

unfair treatment

I learned how to convince customers to apply for the companies credit card,
Korábbi munkáltató értékelése