JCPenney
3,7 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Cashier állásra itt: Papillion, NE

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 648 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day consists of running cash registers, cleaning dressing rooms, and fixing tables and racks on the sale floor. All of the employees are nice and act as one big family.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Just as most of my jobs JCPenneys was one of my favorite places to work. If it weren't for the condition which brought me to have resigned ... I'd still be working there.
Korábbi munkáltató értékelése