Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Cashier állásra itt: Hamburg, NY

Munkakör megnevezése
Cashier2 értékelés
Munkavégzés helye
Hamburg, NY2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 910 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I had only worked at this establishment for about a week, then I was given a better job opportunity. While working here everyone was very friendly, opened and willing to answer all questions. As I was still in training all I had done was hang clothes and help with customer questions.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Fast paced, friendly, I enjoy working with the customers and my coworkers. It is a fun job to do and you are not stuck behind the register the whole time you’re working
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 910 értékelés alapján
5
7 143
4
6 574
3
5 605
2
1 918
1
1 670
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra