Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Cashier állásra itt: Elko, NV

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 344 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A topical day would be organizing and cleaning racks, and cleaning out fitting rooms, as well as being a cashier. My Managers that I were head of my departments were great but there was one manager that just had a horrible attitude. My co-workers were helpful and great. There really wasn't anything hard about the job other than learning were everything goes. The customers were the most enjoyable part of the job.
Pro érvek
they had snack foods sometimes
Kontra érvek
long shift and short lunch while someone else worked a long shift and they got an hour lunch
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése