Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Cashier/Sales állásra itt: White Lake, MI

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 249 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Though I am a seasonal employee, I really enjoy the job and the people. Everyone is very friendly. My only issue is the scheduling conflicts. I am scheduled when I am not available and instead of moving me to another day when I can work, I lose the hours completely.
Pro érvek
Friendly Staff, Great Discount, Great Pay
Kontra érvek
Scheduling Conflicts, Temporary Work
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
the busy dayhow to serve customer, name of the product , style , colors, folding ect.management is fare and hard workercor-workers very helpful work as a team on time respectful ,the hardest part of the job is to fold all jeans in fitting room and in the floor during the shift .the most enjoyable part of the job during holiday's and busy days
Pro érvek
20% discount
15 mints break after 4 hours
Korábbi munkáltató értékelése