Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Cashier/Sales állásra itt: Roseville, CA

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 327 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Far too many people with the title of LOD; large focus on sales/credit card application quotas. If quotas aren't met, an LOD will threaten you with cut hours or termination.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Its a great place and very fun to work out, however its very fast paced and a diverse community. you need to be a peoples person, and remain happy at all times.
Pro érvek
employee discount, positive recognition
Kontra érvek
closing can go beyond hours throughout holiday season
Korábbi munkáltató értékelése