Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Cashier/Sales állásra itt: Queensbury, NY

Munkakör megnevezése
Cashier/Sales1 értékelés
Munkavégzés helye
Queensbury, NY1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 787 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
So-so.
Working at JCPenney is quite stressful, though over time you slowly learn how to balance your tasks with everyone else's and get the job done. However, if so much as one person slacks off, the entire team can be held back at the end of the day. You also eventually create great bonds with your coworkers, as you see them so often.
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 787 értékelés alapján
5
7 111
4
6 541
3
5 578
2
1 900
1
1 657
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra