JCPenney
3,7 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Cashier/Sales állásra itt: Lees Summit, MO

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 737 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Very needy customers can't seem to ever look for anything on their own. No health insurance until full time for a year. I've never heard of any company making you wait that long!
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
This is a great job for someone who loves to relax at work. The days consist of simply making the store floor look presentable or assisting customers at the cash register
Korábbi munkáltató értékelése