Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Cashier/Sales állásra itt: Kansas City, MO

Munkakör megnevezése
Cashier/Sales2 értékelés
Munkavégzés helye
Kansas City, MO2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 920 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
The staff is very friendly, kind and caring. Very undertanding. Outstanding team work. Everyone is very positive and outgoing. Good benifits. Fun staff to work with.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Very few days were slow at JCP. People who worked there were great. Management trusted us when they gave us things to prepare for whether it was a big sale or managment was walking the store to see how our store was doing. I enjoyed this part time job---sometimes your had to be prepared to straighten the sales floor to late hours at night for a spectacular look for tomorrows customers. I learned how quickly a season would passed and it was important to push the selling aspect of the clothes on the floor to make room for new incoming merchandise.
Pro érvek
I was called a lot because I was dependable and they had me work in many different departments
Kontra érvek
Cannot really think of any
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 920 értékelés alapján
5
7 145
4
6 575
3
5 605
2
1 923
1
1 672
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra