Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Cashier/Sales állásra itt: Idaho Falls, ID

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 251 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I did not like working in JCPenney. The work here is routine and boring. Can be sent to any department because there is a constant shortage of associates. There is no sense of permanence and confidence. Lack of growth prospects. Very poor training.
Pro érvek
N/A
Kontra érvek
Everything
Hasznos volt ez az értékelés?
4,0
Vezetőség
The management was really nice and listened and the coworkers were nice. As is typical sometimes getting break was a little hard sometimes but for the most part they tok care of you. I was only there for a month, but they made me feel welcome.
Pro érvek
Good non-toxic enviroment
Had to be on feet for up to 8 hrs
Korábbi munkáltató értékelése