JCPenney
3,7 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Brand Ambassador

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 737 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Truthfully they had one of the better training and company cultures of retail establishments that I have worked at. It was a great position for me as I was going to school at the time, they were fair and gave small raises every year and I appreciated working there overall.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
pretty decent place to workwish they hadnt changed so much i feel like im helping people steal by doing shady returnsalso when working its like everyones ALWAYS on your back and can make the job stressful and if you ask your help management gets all huffy with you
Pro érvek
discount
Kontra érvek
too many changes
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További JCPenney-értékelések megtekintése