Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Associate állásra itt: Vancouver, WA

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 327 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
It's not too hard of a job, but you need to know how to be good with customers and give them what they want. Coworkers are great, best part of the job
Pro érvek
Lunches, breaks, coworkers, meeting people
Kontra érvek
Always on your feet, bad customers
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Management is rude and unwilling to help you out. If you get confused or are doing something wrong without knowledge that you are, you are met with very rude and belittling supervisors. Were not willing to train on other things so I could take more hours or shifts. When I was let go there was absolutely no notice I was just not on the schedule anymore.
Korábbi munkáltató értékelése