Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Associate állásra itt: Toledo, OH

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 341 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
The people are ok. But the company makes dumb choices, there's a lot of staffing issues, lots of favoritism especially where credit is involved (i.e. if you get credit they tend to look the other way on other things, but if you don't they're on you all the time even if you're a great worker).
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Managers are constantly helping you strive for more, and making things fun and interesting ti really get you motivated. You feel like JCPenney is your second home, the way they take care of you.
Korábbi munkáltató értékelése