Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Associate állásra itt: Spartanburg, SC

Munkakör megnevezése
Associate2 értékelés
Munkavégzés helye
Spartanburg, SC2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 246 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
I loved working at JCPenny's. I got to work with a lot of nice people. The benefits were good. After year of working full time I qualified for health insurance. I also got to save money in my 401k. My employee discount aloud me to get 25% off almost everything in the store. JCPenny's is an overall good place to work.
Hasznos volt ez az értékelés?
2,0
Vezetőség
No training, slack management, learned signage, bad workplace culture, the hard part was loading cart, enjoyable part was the creative opportunities. The typical day was stressful.
Korábbi munkáltató értékelése