Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney cég munkavállalói értékelései a Associate állásra itt: New Orleans, LA

Munkakör megnevezése
Associate2 értékelés
Munkavégzés helye
New Orleans, LA2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 243 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
It’s a decent place to work as far as customer service jobs go. If your thinking about working there ask for what you think you want times two and add taxes. Once you get in their is little moving up. Long hours but refuse to make you full time bc than they will have to give you benefits and every one know what that game is like after 2009.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
The coworkers were nice, it was surrounded in a great environment and I would work there again if I could. The pay was great.
Korábbi munkáltató értékelése