Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés itt: Vancouver, WA

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
42 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 327 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Great team. To far of a drive for me though. Not enough hours. Great place to work though and the people are really caring. Can't complain at all about this job.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
This was a top choice in my customer service background in terms of experience with a multitude of diverse situations, however, the employees seemed to share an unbalanced sense of work ethic and proffesionalism.
Pro érvek
excellent location, solid products
Kontra érvek
seemed a bit juvenile at times, regarding work/life seperation/balance
Korábbi munkáltató értékelése