Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés itt: Street, MD

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 332 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Replenishing fine and fashion jewelry, inventory management, preparing fashion jewelry department each month for new set with fixtures and displays. Most enjoyable part of this job was working with the public.
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
In my Dept. It lacks "TEAM" effort. Instead of being business courteous, it's more like "Get out of my Way" and like "What's mine is mine, but what's yours is mine also. No respect among each other, No common courtesy, by asking a customer if they are being helped, instead the heck with you, it's me first and you last. Like Money is my God, and that's all I know.. it's only among a few. that are
Korábbi munkáltató értékelése