Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés itt: Prescott Valley, AZ

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Prescott Valley, AZ2 értékelés
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 014 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
A typical day at work was good. You work with a lot of different types of personalities. The hardest part of the job was not having a reliable amount of hires and having people hired on making more than I was after 3 years of working there. After transferring to another state I was told I had a job to transfer to and then got laid off.
Pro érvek
Fellow associates, working with lots of people
Kontra érvek
Poor company morals, little chance for promotion.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Great company as well as a connected group of employers! I enjoyed having the chance to work for JCP. A lot of great learning experiences gained. Loved it!
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
23 014 értékelés alapján
5
7 170
4
6 602
3
5 626
2
1 931
1
1 685
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra