Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés itt: Omak, WA

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Omak, WA2 értékelés
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 788 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Nice place but overstocked in product and under employed
The people and staff that come through/work here are wonderful. The product is also a nice quality, but the atmosphere can be stressful sue to staffing problems. As well as overstocking the floor within the smaller braches.
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Terrible management and employee culture
So many cons and little to no pros. The recent change of management directly affected the employee culture. It wasn't great before, but it definitely got worse. Normal employee behavior include gossiping, laziness, lying, backstabbing, theft, and obvious racism. Employees and customers of color are treated like garbage.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 788 értékelés alapján
5
7 111
4
6 543
3
5 577
2
1 900
1
1 657
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra