Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés itt: Mill Plain, WA

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Mill Plain, WA1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 014 értékelés megtekintése
5,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Working for JCPenney was a very rewarding experience not only meeting team-driven employees but as well as interacting with customers of similar interests such as the love of home decor and the love of buying products to later share with other people, a lot of giving in this community. To work in customer service one has to be one with the customers in order to understand their needs and make sure their expectations are met.
Pro érvek
Free lunches, snacks, fun group games to make work interesting
Kontra érvek
N/A
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
23 014 értékelés alapján
5
7 170
4
6 602
3
5 626
2
1 931
1
1 685
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra