Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés itt: Lexington-Fayette, KY

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Lexington-Fayette, KY1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 798 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Stressful
The JC Penny location that I worked out of was going through hiring a new store manager and the store was going through. I would work several different departments through out the store every shift, the dressing rooms were always a disaster because associates wouldn't have been in there in days and managers would say different things so shift instructions and goals would be confusing
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 798 értékelés alapján
5
7 114
4
6 547
3
5 578
2
1 901
1
1 658
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra