Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés itt: Cottonwood, AZ

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Cottonwood, AZ3 értékelés
3 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 597 értékelés megtekintése
4,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Excellent place to work
Easy to get a job there depending on the season. Schedule is variable and somewhat unpredictable. Christmas season is high demand for employees, but few hours after December 31st.
Hasznos volt ez az értékelés?
5,0
Vezetőség
Very flexible scheduling.
Loved my manager and all the other employees. Was a wonderful job. I would still be with them if we had not moved out of the area. I had an early morning schedule which I loved. Manager very positive and very helpful.
5,0
Vezetőség
Customer service
Customer service Is a good way to get experience with customers and salesmanship I learned so much about helping a customer and getting credit card applications by being consistent. There was always something to do my shift went by quick and the team was superb like a family.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 597 értékelés alapján
5
7 046
4
6 489
3
5 546
2
1 879
1
1 637
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra