Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés itt: Chino, CA

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Chino, CA23 értékelés
23 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 22 815 értékelés megtekintése
3,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
It's a workplace that I also enjoyed but needed to move in a different city.
I had fun working at JCPenney but I had to find another part time job during weeknights and weekends because I moved to another city that will it's farther.
Hasznos volt ez az értékelés?
1,0
Vezetőség
Not a secure place of employment
I think the salon is overlooked and ran as a corporate institution instead of a salon. Needs to be restructured to fit the needs of the public to be able to be in competition with other Salon's in the industry. Management not good in my opionion.
Kontra érvek
not enough support from management
1,0
Vezetőség
There is not much room for advancement unless you are young. When the work is slow there are no hours and they don't spread them around fairly.
It is hard to advance in the company unless you are young. I wouldn't recommend working there.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: JCPenney? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
22 815 értékelés alapján
5
7 118
4
6 551
3
5 583
2
1 903
1
1 660
Értékelések kategória szerint
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,2
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra