Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

JCPenney-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: custom decorator

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
2 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 23 344 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
JC Penney was a very pleasant working environment. The company has gone through a major restructuring and hopefully is back on track to be more profitable.
Pro érvek
a solid company until changes
Kontra érvek
The company has gone through numerous changes
Hasznos volt ez az értékelés?
Vezetőség
Traveled to clients homes, took measurements, selected patterns and fabrics for custom window treatments.
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
További JCPenney-értékelések megtekintése