A(z) Jabil Inc – Vezetőség értékelései

Mind a(z) 3 076 értékelés megtekintése
Sokszor magas darabszám elvárások, de jó teljesítmény mellett bónusz szünetek, felsőbb vezetésről nincs véleményem, de műszakvezetés segítőkész
Szakmailag segített fejlődnöm, bár foylamatosan akadályozva voltam a szakmaiatlan vezetők által. Az emberi , kollegális, vezető beosztott kapcsolatok pocsékak a cégnél. A vezetőség soha semmilyen negatív döntésének a következményéért nem vállatas felelősséget, inkább mondvacsinált bűnbakokat keresve súlyos retórziót gyakoroltak rajtuk.
Pro érvek
Meleg étkezés nagyon jóóó, sportolási lehetőségek melyeketa cég támogat.
Kontra érvek
Stressz, Rosszindulat, Szakmaiatlanság
Lélekölő, monoton munka. Nincs betanulási idő, azonnal tudnod kell mindent elsőre, különben leordibálnak ha lassú vagy. A főnökök egymással is minősíthetetlenül viselkednek. 20 másodpercre sem ülhetsz le, mert egyből beszólnak érte. Beszélgetni kiváltságos dolog. Telefon nézegetést felejtsd el. A főnöknek nincs semmi tekintélye,mert nem tudott venni a piacon a 8 osztálya mellé. Elvárás hogyha 8 órában dolgozol akkor is maradj 12-őt. Ha szóvá teszed repülsz! Nincs időd semmire mindig futnod kell a buszhoz, hogy elérd. Az öltöző rohadt messze van a gyártó helytől. A régi dolgozók 80% kiváltságos helyzetben van és ezt éreztetik is veled. Tartom magam a 3 évvel ezelőtti álláspontomhoz : ezt a munkát egy majom is eltudná végezni, mert az is letud nyomni egyszerre két gombot. Gyümölcs nap volt. Banánt adtak. Zöldet. Mert a sárgát a fejeseknek tartogatták. Ha kötélből vannak az idegeid és képes vagy robotként dolgozni akkor ott a helyed. Ha nem akkor felejtsd el!
Pro érvek
ha nincs más
Kontra érvek
rövid szünetek, bunkó, arrogáns főnökök
Hét évet dolgoztam ott, eleinte szerettem. Aztán beraktak a lehajtósabb helyre. Túlórát elvárták, ha akartad, ha nem. Mellékesen 3 túlóránál kezdődött az, hogy nem csak kajára meg számlára tudtam a fizetésem elkölteni. A közvetlen főnökséggel nem volt gond. Előre lépési lehetőség, ha bírod a hajtást, egyszerűen nincs, ha alkalmas vagy a kiszemelt pozícióra akkor se. Szinte folyamatosan vizsgáztatnak, általában 2 havonta valamiből. A fővezetőség a vírus beköszöntével sokat sumákolt, az emberekkel már csak levélben kommunikált. Mikor közöltem, hogy leszámolok, bunkók voltak velem. Az utolsó másfél évben, már csak a közvetlen vezetők embersége, és a megismert barátok miatt maradtam. A kaja pénz nuku, a éttermes árakhoz képest, és ráadásnak sokszor ehetetlen. Aki nem akar rövid távon fizikálisan tönkre tenni, annak nem ajánlom.Öt éven belül, a sori mezei dolgozók egészsége már megsínyli, tapasztalatból mondom.
Pro érvek
Emberséges közvetlen vezető, ha szerencséd van.
Kontra érvek
Fölösleges inkorrekt vezetőségi kommunikáció, folyamatos kötelező túlórák, ehhez képest kevés bér.
Stresszes munkakornyezet, rossz szervezeti felepites, munka/maganelet egyensuly nagyon nem kiegyenlitett- rossz arany, munkatarsak tulterheltek, magas fluktuacio.
Passz nem tudom, nekem nem. Volt jó, stresszes 12ora állás fizikailag megterhelo
Pro érvek
Nincs
Kontra érvek
Nincs
12 órás munka Kis közösségben általánosan jó csapat hangulat A család központúság csak látszat Elvárásokhoz képest kevés fizetés.
A munkabért időben utalják, de nem a megfelelő összeget. Az ebédszünetek csak a sorban állasra elegek. A vezetők emberszámba sem veszik a dolgozókat, arrogánsak, nem hallgatják meg a problémáidat. Inkább leszámoltatnak bármilyen indok nélkül, minthogy foglalkozniuk kelljen a papírmunkával egy esetleges "könnyített munka" szóba jövetele után. Egyáltalán nem család barát. Előrelépési lehetőség csak akkor, ha a vezetőség kiskedvence vagy. Dobálják az embereket egyik workcell- bol a másikba, neked mint dolgozónak nincs választási lehetőséged mész vagy kirúgnak. Munkaviszony megszüntetésénél nem szólnak, egyszerűen nem enged be a kártya. Jót sajnos nem tudok mondani, csak rossz tapasztalataim voltak.
Pro érvek
Tiszta környezet
Kontra érvek
rövid szünetek, alacsony bérezés
Szociális és PR, illetve szakmai szempontok szerint tekintve, a cég jól szervezett, biztonsági szempontoknak megfeleltethető, környezettudatos, orvosi ellátottsága szerteágazó, naprakész, sportolási lehetőségekkel, meleg étkeztetéssel, külön buszjáratokkal faliújsággal, belső pályázatokkal, véradással, gyermekek megsegítésével, erdőtakarítással és még sokféle hozzájárulással tevékenykedik széleskörűen. Ugyanakkor jellemző az egyik kézzel ad, a másik kézzel elvesz politika. Az embertelen bánásmód, a szünetek irracionálisan kritikus betartatása, az erőviszonyokkal és a pozíciókkal való visszaélés, a betegségek nem figyelembe vétele, túlhajszolás, kötelező jellegű túltúlóráztatás szankciókkal megtűzdelve, a nem reális teljesítmény elvárások, és értékelések, az igazságtalanul nagy bér, bánásmód és lehetőségbeli különbségek, az etikátlan és törvényileg összeférhetetlenül nagy számban történő elbocsátások, az összefonódások, párkapcsolati pozíciókkal való visszaélések, a látszatkörnyezet tudatosság és a cég részéről való biztonsági irányelvekkel, ünnepnapokkal való visszaélések. A bérek idejében érkeznek, de hogy mit, kinek és milyen valóságalappal számolnak el, az sok esetben vitatható.
Pro érvek
Jól felépített, komfortos munkakörnyezet
Kontra érvek
Összeegyeztethetetlen elvárások, rossz munkamorál
A túlórát elvárják, ki nem fizetik, de ha lecsúsztatod, akkor rossz szemmel néznek rád. Előrelépés csak akkor, ha te vagy a főnök kedvence. Juttatás semmi, ami van, azt is folyamatosan leépítik. Nagy a fluktuáció, nem véletlenül. A vezetőség nem figyel az alkalmazottak mondanivalójára.
Pro érvek
ebédlő elmegy
Kontra érvek
inkompetens vezetés
- Előrelépési lehetőség - Képzési lehetőségek - Fiatalos csapat - Magas munkahelyi stressz pozíciótól függően - Kihívások
Pro érvek
Jó csapat
Kontra érvek
Nem versenyképes juttatási csomag
If someone is hardworking, this is perfect job. Need to be patient. The job is not too hard, but long hours day and night. 3 on 3 off. Free bus service from many other town. The management is very helpful.
Pro érvek
Benefits
Kontra érvek
Long hours
Rendesek a főnökök és a dolgozók. A fizetés viszonylag jó.
Pro érvek
Viszonylag jó fizetés
Kontra érvek
12órás munkanap
Családias légkör a munkatársakkal, a munka nem megerőltető, monoton. Vezetőség korrekt. Aki dolgozni akar és betartja a szabályokat az hosszútávon ott tud maradni.
Pro érvek
Munkába járás támogatása
Kontra érvek
12 órás műszak
Salary was very poor but the people who I worked with were very nice and had a lot of fun in the working hours! Management just looking for them own profit and not even care about how you feel in the work areas. Summary is: Good for a first job or if you cannot find anything else.
Pro érvek
Colleagues
Kontra érvek
Profit orientation/No support at all
Alacsony bérezés Rossz vezetőség, nincs rendes oktatás, a rendszer kiforratlanul működik, túlóra kötelező, szabadság kiadása nem lehetséges
Pro érvek
jó étel
A műszakbeosztás megfelelő. Elegendő szünetet nyújtanak a 12 órás műszakban. A vezetőség összetételén lehetne változtatni, de hát hol nincsenek bunkó főnökök? A kötelező túlóra is vállalható. A fizetés sem rossz. A munkahelyi körülmények megfelelőek. Az ellenőrzések nem hátráltatják a munkát. Régebben dolgoztam a Jabilnál, de most készülök visszamenni. Összességében jobb, mint a környék többi gyári munkával foglalkozó munkahelye.
Pro érvek
Ingyenes bejárás
Kontra érvek
Hangos gépek.
Ha megfelelő vezetők lennenek akkor jo munkahely lenne !
modern kori rabszolgatartás bunkó tanulatlan alpári vezetők
megfelelő munkakörülmények kellemes környezet megértő vezetőség segítőkész kollégák előrelépési lehetőség
Egyenlőtlen munkamegosztás,alacsony termetűeknek nem ajánlott.A szabványos összeszerelő állomások rosszul vannak kialakítva.Ezért sokan gerinc problémákkal küzdenek.A vezetőség ezzel nem foglalkozik,őket csak a darabszám érdekli,nem a minőség.A szünetek közti idő,akár 5 óra is lehet,ami 12 órás munkánál elég hosszú.Jó munkahely lenne,magasabb bérrel,egyenlő munkamegosztással,emberségesebb összeszerelő állomásokkal.