Jabil Inc
3,9 az 5 csillagból.
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Jabil Inc-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Prozess- und Industrieingenieur

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 087 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Szakmailag segített fejlődnöm, bár foylamatosan akadályozva voltam a szakmaiatlan vezetők által. Az emberi , kollegális, vezető beosztott kapcsolatok pocsékak a cégnél. A vezetőség soha semmilyen negatív döntésének a következményéért nem vállatas felelősséget, inkább mondvacsinált bűnbakokat keresve súlyos retórziót gyakoroltak rajtuk.
Pro érvek
Meleg étkezés nagyon jóóó, sportolási lehetőségek melyeketa cég támogat.
Kontra érvek
Stressz, Rosszindulat, Szakmaiatlanság
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
  1. Prozess- und Industrieingenieur