Jabil Inc
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Jabil Inc-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Operátor

Munkakör megnevezése
Operátor1 értékelés
Munkavégzés helye
Magyarország1 értékelés
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 550 értékelés megtekintése
1,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Lélekölő, monoton munka. Nincs betanulási idő, azonnal tudnod kell mindent elsőre, különben leordibálnak ha lassú vagy. A főnökök egymással is minősíthetetlenül viselkednek. 20 másodpercre sem ülhetsz le, mert egyből beszólnak érte. Beszélgetni kiváltságos dolog. Telefon nézegetést felejtsd el. A főnöknek nincs semmi tekintélye,mert nem tudott venni a piacon a 8 osztálya mellé. Elvárás hogyha 8 órában dolgozol akkor is maradj 12-őt. Ha szóvá teszed repülsz! Nincs időd semmire mindig futnod kell a buszhoz, hogy elérd. Az öltöző rohadt messze van a gyártó helytől. A régi dolgozók 80% kiváltságos helyzetben van és ezt éreztetik is veled. Tartom magam a 3 évvel ezelőtti álláspontomhoz : ezt a munkát egy majom is eltudná végezni, mert az is letud nyomni egyszerre két gombot. Gyümölcs nap volt. Banánt adtak. Zöldet. Mert a sárgát a fejeseknek tartogatták. Ha kötélből vannak az idegeid és képes vagy robotként dolgozni akkor ott a helyed. Ha nem akkor felejtsd el!
Pro érvek
ha nincs más
Kontra érvek
rövid szünetek, bunkó, arrogáns főnökök
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése