Jabil Inc-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Operátor

Operátor10 értékelés
Mind a(z) 3 063 értékelés megtekintése
Nem családbarát munkahely! Ünnepnapokon is gyakram műszakot szerveznek rendszeresen! Egynapos ünnepeken este 22 órától ! A 3 vagy 4 napos hosszúhétvégét sem kapnuk meg soha! Az ünnepi melót nem 300% os bért kapunk hanem ingyen egységes vacsorát !
Pro érvek
Tisztaság klimatizált környezet
Kontra érvek
Nem családbarát főleg az ünnepi műszakok miatt!
Lélekölő, monoton munka. Nincs betanulási idő, azonnal tudnod kell mindent elsőre, különben leordibálnak ha lassú vagy. A főnökök egymással is minősíthetetlenül viselkednek. 20 másodpercre sem ülhetsz le, mert egyből beszólnak érte. Beszélgetni kiváltságos dolog. Telefon nézegetést felejtsd el. A főnöknek nincs semmi tekintélye,mert nem tudott venni a piacon a 8 osztálya mellé. Elvárás hogyha 8 órában dolgozol akkor is maradj 12-őt. Ha szóvá teszed repülsz! Nincs időd semmire mindig futnod kell a buszhoz, hogy elérd. Az öltöző rohadt messze van a gyártó helytől. A régi dolgozók 80% kiváltságos helyzetben van és ezt éreztetik is veled. Tartom magam a 3 évvel ezelőtti álláspontomhoz : ezt a munkát egy majom is eltudná végezni, mert az is letud nyomni egyszerre két gombot. Gyümölcs nap volt. Banánt adtak. Zöldet. Mert a sárgát a fejeseknek tartogatták. Ha kötélből vannak az idegeid és képes vagy robotként dolgozni akkor ott a helyed. Ha nem akkor felejtsd el!
Pro érvek
ha nincs más
Kontra érvek
rövid szünetek, bunkó, arrogáns főnökök
Családias légkör a munkatársakkal, a munka nem megerőltető, monoton. Vezetőség korrekt. Aki dolgozni akar és betartja a szabályokat az hosszútávon ott tud maradni.
Pro érvek
Munkába járás támogatása
Kontra érvek
12 órás műszak
A napi 12 órai munka után fárasztó volt az utazás a helyi járattal.Volt hogy végig álltunk a buszon is a 12órás állás után! Munkába menet sem volt mindig hely! A kis étkező mindig dugig volt.A nagy étkező messze volt a mi csarnokunktól.Itt a hűtök mindig dugig voltak,alig találtuk meg a saját ételünket.Nagyon kellett sietni hogy időben visszaérjünk! Hazafelé hatalmas tömeg az ellenőrző átvilágitásnál ! Ha még a portánál is behivtak ellenőrzésre,akkor már nem várt meg az a busz ami csatlakozott a helyközi járathoz,igy ekkor be kellett gyalogolni a buszpályaudvarhoz akármilyen időjárás is volt épp akkor!
3 éve dolgozom gépkezelőként és ez a legjobb hely amit gyártásban résztvevő munkás találhat. Megadnak osztod be a szünetet Vannak laza napok összességében nem egy elviselhetetlen hely, de biztosan nem kellene győzködni, ha lenne jobb lehetőségem. Akik azt írják, hogy embertelenek a körülmények azoknak elmondanám,hogy ez nem a szeretetszolgálat, hanem egy munkahely ahol bármennyire meglepő dolgozni kell. Sokan dicsérték az ételeket...hát...borzalmasan rossz A főtt krumplit egy kis olajban megsárgítani és sültkrumpliként eladni eléggé forradalmi ötlet, de nagyon rossz
Pro érvek
15 nap munka egy hónapban, szemüveg csináltatásánál 15 ezer forintot áll a cég a szemüveg árából, ingyenes fogászati rendelés, évi egyszeri vissza nem térítendő gyorssegély hirtelen kiadásra
Kontra érvek
12 órás munkarend, az emberek robotként kezelése, borzasztóan lassú ügyintézés, válogatás nélkül felvesznek mindenkit aki véletlenül beesik a kapun
A műszakbeosztás megfelelő. Elegendő szünetet nyújtanak a 12 órás műszakban. A vezetőség összetételén lehetne változtatni, de hát hol nincsenek bunkó főnökök? A kötelező túlóra is vállalható. A fizetés sem rossz. A munkahelyi körülmények megfelelőek. Az ellenőrzések nem hátráltatják a munkát. Régebben dolgoztam a Jabilnál, de most készülök visszamenni. Összességében jobb, mint a környék többi gyári munkával foglalkozó munkahelye.
Pro érvek
Ingyenes bejárás
Kontra érvek
Hangos gépek.
Szünetek időbeli betartása, tiszta környezet, barátságosak az emberek.
Pro érvek
Bónusz szünet, cafetéria
Kontra érvek
Rövid idő a betanulásra
megfelelő munkakörülmények kellemes környezet megértő vezetőség segítőkész kollégák előrelépési lehetőség
A mennyiséget a minőség elé helyezi megfeszített munkatempó gyakran eggyik napról a másikra üres öltözőszekrények tucatjait látni
Pro érvek
Jó munkatársak
Kontra érvek
Mennyieg a minőség előtt
Megtanultam sok mindent a még akkor működő telefonrészlegről!