Jabil Inc-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Kulcs Operátor

Mind a(z) 3 076 értékelés megtekintése
A munkabért időben utalják, de nem a megfelelő összeget. Az ebédszünetek csak a sorban állasra elegek. A vezetők emberszámba sem veszik a dolgozókat, arrogánsak, nem hallgatják meg a problémáidat. Inkább leszámoltatnak bármilyen indok nélkül, minthogy foglalkozniuk kelljen a papírmunkával egy esetleges "könnyített munka" szóba jövetele után. Egyáltalán nem család barát. Előrelépési lehetőség csak akkor, ha a vezetőség kiskedvence vagy. Dobálják az embereket egyik workcell- bol a másikba, neked mint dolgozónak nincs választási lehetőséged mész vagy kirúgnak. Munkaviszony megszüntetésénél nem szólnak, egyszerűen nem enged be a kártya. Jót sajnos nem tudok mondani, csak rossz tapasztalataim voltak.
Pro érvek
Tiszta környezet
Kontra érvek
rövid szünetek, alacsony bérezés
Hét évet dolgoztam ott, eleinte szerettem. Aztán beraktak a lehajtósabb helyre. Túlórát elvárták, ha akartad, ha nem. Mellékesen 3 túlóránál kezdődött az, hogy nem csak kajára meg számlára tudtam a fizetésem elkölteni. A közvetlen főnökséggel nem volt gond. Előre lépési lehetőség, ha bírod a hajtást, egyszerűen nincs, ha alkalmas vagy a kiszemelt pozícióra akkor se. Szinte folyamatosan vizsgáztatnak, általában 2 havonta valamiből. A fővezetőség a vírus beköszöntével sokat sumákolt, az emberekkel már csak levélben kommunikált. Mikor közöltem, hogy leszámolok, bunkók voltak velem. Az utolsó másfél évben, már csak a közvetlen vezetők embersége, és a megismert barátok miatt maradtam. A kaja pénz nuku, a éttermes árakhoz képest, és ráadásnak sokszor ehetetlen. Aki nem akar rövid távon fizikálisan tönkre tenni, annak nem ajánlom.Öt éven belül, a sori mezei dolgozók egészsége már megsínyli, tapasztalatból mondom.
Pro érvek
Emberséges közvetlen vezető, ha szerencséd van.
Kontra érvek
Fölösleges inkorrekt vezetőségi kommunikáció, folyamatos kötelező túlórák, ehhez képest kevés bér.
Alacsony bérezés Rossz vezetőség, nincs rendes oktatás, a rendszer kiforratlanul működik, túlóra kötelező, szabadság kiadása nem lehetséges
Pro érvek
jó étel
Rengeteg munka. 12 órázás amiben max 2x15 perc szünet van. Darabszám fontosabb az emberi életnél is. Barbár bunkó embertelen vezetõség, nagyonkevés fizetésért. A munkatársak megbizhatatlanok megy a nyalizás sok a csókos. Ha nem tudsz nyalizni a csopiknak a legroszabb helyekre raknak betanulás nélkūl. A környezet az étterem jó de sokszor csak arra jutott idõ hogy a finom ételt megvegyem elfogyasztásra már nem volt idõ. Fiataloknak akiknek nincsenek családja azoknak elmegy meg jobban birják a pörgést. Családosok nem menjekenk ide.
Pro érvek
Tiszta szép környezet, tanulási lehetõség
Kontra érvek
Kevés fizetés, darabszámos termelés, monoton robotmunka
Nem család barát cég... hiába annak hírdeti magát.
Egy normál napon mindenki emberi tempóban tud dolgozni és nem kell kapkodni sietni sehová. Amit megtanultam hogy kevés emberben bízhatok és ugyan olyan kevés emberre számíthatok. A vezetőség nem túl korrekt és egyenes a munkavállalókkal az elvárás óriási ezzel szemben a bérezés szinte semmitmondó. A kollégáim változatosak, nagyon sok mindenkivel dolgoztam mindenki másmilyen. Van aki tisztességes becsületes egyenes ember és jól el lehet vele beszélgetni valamint a munka is jól halad és van ennek a teljes ellentéte. A munka legnehezebb része a műszak kezdete és fele. A legélvezetesebb része mikor minden feltétel adott és sikerül teljesíteni az elvárások olyankor mindenki örül.
Pro érvek
Ingyenes bejárás
Kontra érvek
Rövid szünetek, Felettesek durva bánásmódja