Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Jabil Inc-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Kiemelt beültetőgép kezelő

Munkakör megnevezése
Munkavégzés helye
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 3 079 értékelés megtekintése
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Szociális és PR, illetve szakmai szempontok szerint tekintve, a cég jól szervezett, biztonsági szempontoknak megfeleltethető, környezettudatos, orvosi ellátottsága szerteágazó, naprakész, sportolási lehetőségekkel, meleg étkeztetéssel, külön buszjáratokkal faliújsággal, belső pályázatokkal, véradással, gyermekek megsegítésével, erdőtakarítással és még sokféle hozzájárulással tevékenykedik széleskörűen. Ugyanakkor jellemző az egyik kézzel ad, a másik kézzel elvesz politika. Az embertelen bánásmód, a szünetek irracionálisan kritikus betartatása, az erőviszonyokkal és a pozíciókkal való visszaélés, a betegségek nem figyelembe vétele, túlhajszolás, kötelező jellegű túltúlóráztatás szankciókkal megtűzdelve, a nem reális teljesítmény elvárások, és értékelések, az igazságtalanul nagy bér, bánásmód és lehetőségbeli különbségek, az etikátlan és törvényileg összeférhetetlenül nagy számban történő elbocsátások, az összefonódások, párkapcsolati pozíciókkal való visszaélések, a látszatkörnyezet tudatosság és a cég részéről való biztonsági irányelvekkel, ünnepnapokkal való visszaélések. A bérek idejében érkeznek, de hogy mit, kinek és milyen valóságalappal számolnak el, az sok esetben vitatható.
Pro érvek
Jól felépített, komfortos munkakörnyezet
Kontra érvek
Összeegyeztethetetlen elvárások, rossz munkamorál
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
  1. Kiemelt beültetőgép kezelő