Jabil Inc-alkalmazotti értékelés erre a pozícióra: Összeszerelő

Mind a(z) 3 076 értékelés megtekintése
Sokszor magas darabszám elvárások, de jó teljesítmény mellett bónusz szünetek, felsőbb vezetésről nincs véleményem, de műszakvezetés segítőkész
2020.09.28.-a kőrül jelentkeztem a Jabilba az Adecco nevű fejvadász cégen keresztül 8 órás munka időbe. Elmentem a teszt írásra ezen megfelelve a gyakorlati teszt szintén sikerült. Megtörtént a szerződés megkötése ,majd elmentem a kijelölt napon a munkavédelmi oktatásra és a nap végén lett volna egy vizsga a tanult anyagból A vizsga előtt egy órával bejelentik, hogy nem tudnak minket foglalkoztatni 8 órában csak 12-ben ,persze sokan nem vállaltuk, mert nem így egyeztünk meg nem erről szól a szerződés. Majd másnap szóltak hogy tudom e vállalni a 12 órás műszakot, mondom igen mivel nincs más lehetőség .Erre pihenőnapot írnak következő napra is!!!!!!!Na ekkor lett elegem és du. rá telefonáltam az illető hölgyre, mert nem voltak egész nap képesek tájékoztatni, hogy hogyan tovább. Erre jött a válasz ,hogy 12 órában se tudnak foglalkoztatni, de miiiiiééééérrtt???????????????????Nem értem és nem tudom mire megy ki a játék. Itt élek Tiszaújvárosban 23 éve és nem tudok elhelyezkedni az életem nagy részét Miskolcra járva be dolgozni éltem le......Senkinek nem ajánlom a Jabil, naponta vesznek fel több tucat embert évente több százat és küldik el őket a francba és senki nem tesz semmit se a kormány se a munkaügyi hivatal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pro érvek
talán tiszta munkahely
Kontra érvek
emberek kihasználása
Szuper együtmüködő ,stabil megèrtő.Dolgozóival megfelelő bánásmód.Teljesen jó csak jót tudok mondani.❤️
Pro érvek
2019
Kontra érvek
2020
Szerettem ott dolgozni. csak kevés és rövid szünetek voltak
Pro érvek
nem volt ingyen kaja
Kontra érvek
rövid szünetek
Megtanultam csoportban és egyéni feladatokat ellátni hasznos tagjának éreztem magam a csoportban.
Pro érvek
Ingyen utazás
Kontra érvek
Rövid szünetek
Egyenlőtlen munkamegosztás,alacsony termetűeknek nem ajánlott.A szabványos összeszerelő állomások rosszul vannak kialakítva.Ezért sokan gerinc problémákkal küzdenek.A vezetőség ezzel nem foglalkozik,őket csak a darabszám érdekli,nem a minőség.A szünetek közti idő,akár 5 óra is lehet,ami 12 órás munkánál elég hosszú.Jó munkahely lenne,magasabb bérrel,egyenlő munkamegosztással,emberségesebb összeszerelő állomásokkal.