Munkavállalói értékelés – Jabil Inc

Nem ajánlom senkinek esetleg annak aki tud helyezkedni és vannak kapcsolatai!!!!

2020, október 7.
2020.09.28.-a kőrül jelentkeztem a Jabilba az Adecco nevű fejvadász cégen keresztül 8 órás munka időbe. Elmentem a teszt írásra ezen megfelelve a gyakorlati teszt szintén sikerült. Megtörtént a szerződés megkötése ,majd elmentem a kijelölt napon a munkavédelmi oktatásra és a nap végén lett volna egy vizsga a tanult anyagból A vizsga előtt egy órával bejelentik, hogy nem tudnak minket foglalkoztatni 8 órában csak 12-ben ,persze sokan nem vállaltuk, mert nem így egyeztünk meg nem erről szól a szerződés. Majd másnap szóltak hogy tudom e vállalni a 12 órás műszakot, mondom igen mivel nincs más lehetőség .Erre pihenőnapot írnak következő napra is!!!!!!!Na ekkor lett elegem és du. rá telefonáltam az illető hölgyre, mert nem voltak egész nap képesek tájékoztatni, hogy hogyan tovább. Erre jött a válasz ,hogy 12 órában se tudnak foglalkoztatni, de miiiiiééééérrtt???????????????????Nem értem és nem tudom mire megy ki a játék. Itt élek Tiszaújvárosban 23 éve és nem tudok elhelyezkedni az életem nagy részét Miskolcra járva be dolgozni éltem le......Senkinek nem ajánlom a Jabil, naponta vesznek fel több tucat embert évente több százat és küldik el őket a francba és senki nem tesz semmit se a kormány se a munkaügyi hivatal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pro érvek
talán tiszta munkahely
Kontra érvek
emberek kihasználása
2020, augusztus 14.
Azonos munkakör
Összeszerelő operátor (Volt alkalmazott) - Teszaújváros
Szuper együtmüködő ,stabil megèrtő.Dolgozóival megfelelő bánásmód.Teljesen jó csak jót tudok mondani.❤️
Pro érvek
2019
Kontra érvek
2020
2020, április 5.
Azonos munkakörAzonos hely
Összeszerelő - Hangoló operátor (Volt alkalmazott) - Tiszaújváros
Sokszor magas darabszám elvárások, de jó teljesítmény mellett bónusz szünetek, felsőbb vezetésről nincs véleményem, de műszakvezetés segítőkész
2020, november 9.
Azonos hely
Prozess- und Industrieingenieur (Volt alkalmazott) - Tiszaújváros
Szakmailag segített fejlődnöm, bár foylamatosan akadályozva voltam a szakmaiatlan vezetők által. Az emberi , kollegális, vezető beosztott kapcsolatok pocsékak a cégnél. A vezetőség soha semmilyen negatív döntésének a következményéért nem vállatas felelősséget, inkább mondvacsinált bűnbakokat keresve súlyos retórziót gyakoroltak rajtuk.
Pro érvek
Meleg étkezés nagyon jóóó, sportolási lehetőségek melyeketa cég támogat.
Kontra érvek
Stressz, Rosszindulat, Szakmaiatlanság