Jabil Circuit
Munkavállalói értékelés – Jabil Circuit

A felettesek nem megfelelően viselkednek a munkavállalókkal.

2016, szeptember 15.
Egy normál napon mindenki emberi tempóban tud dolgozni és nem kell kapkodni sietni sehová. Amit megtanultam hogy kevés emberben bízhatok és ugyan olyan kevés emberre számíthatok. A vezetőség nem túl korrekt és egyenes a munkavállalókkal az elvárás óriási ezzel szemben a bérezés szinte semmitmondó. A kollégáim változatosak, nagyon sok mindenkivel dolgoztam mindenki másmilyen. Van aki tisztességes becsületes egyenes ember és jól el lehet vele beszélgetni valamint a munka is jól halad és van ennek a teljes ellentéte. A munka legnehezebb része a műszak kezdete és fele. A legélvezetesebb része mikor minden feltétel adott és sikerül teljesíteni az elvárások olyankor mindenki örül.
Pro érvek
Ingyenes bejárás
Kontra érvek
Rövid szünetek, Felettesek durva bánásmódja
Similar reviews
2019, november 12.
A munkabért időben utalják, de nem a megfelelő összeget. Az ebédszünetek csak a sorban állasra elegek. A vezetők emberszámba sem veszik a dolgozókat, arrogánsak, nem hallgatják meg a problémáidat. Inkább leszámoltatnak bármilyen indok nélkül, minthogy foglalkozniuk kelljen a papírmunkával egy esetleges "könnyített munka" szóba jövetele után. Egyáltalán nem család barát. Előrelépési lehetőség csak akkor, ha a vezetőség kiskedvence vagy. Dobálják az embereket egyik workcell- bol a másikba, neked mint dolgozónak nincs választási lehetőséged mész vagy kirúgnak. Munkaviszony megszüntetésénél nem szólnak, egyszerűen nem enged be a kártya. Jót sajnos nem tudok mondani, csak rossz tapasztalataim voltak.
Pro érvek
Tiszta környezet
Kontra érvek
rövid szünetek, alacsony bérezés
2018, március 31.
Same roleSame location
Alacsony bérezés
Rossz vezetőség, nincs rendes oktatás, a rendszer kiforratlanul működik, túlóra kötelező, szabadság kiadása nem lehetséges
Pro érvek
jó étel
2020, április 5.
Sokszor magas darabszám elvárások, de jó teljesítmény mellett bónusz szünetek, felsőbb vezetésről nincs véleményem, de műszakvezetés segítőkész
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Jabil Circuit? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
3,9
3,7