Jabil Circuit
Munkavállalói értékelés – Jabil Circuit

Fárasztó volt a napi 12 óra állás és ezután még az utazási nehézségek!

2018, június 26.
A napi 12 órai munka után fárasztó volt az utazás a helyi járattal.Volt hogy végig álltunk a buszon is a 12órás állás után! Munkába menet sem volt mindig hely! A kis étkező mindig dugig volt.A nagy étkező messze volt a mi csarnokunktól.Itt a hűtök mindig dugig voltak,alig találtuk meg a saját ételünket.Nagyon kellett sietni hogy időben visszaérjünk! Hazafelé hatalmas tömeg az ellenőrző átvilágitásnál ! Ha még a portánál is behivtak ellenőrzésre,akkor már nem várt meg az a busz ami csatlakozott a helyközi járathoz,igy ekkor be kellett gyalogolni a buszpályaudvarhoz akármilyen időjárás is volt épp akkor!
2019, április 23.
Azonos munkakörAzonos hely
Gépkezelő (Jelenlegi alkalmazott) - Tiszaújváros
Nem családbarát munkahely! Ünnepnapokon is gyakram műszakot szerveznek rendszeresen! Egynapos ünnepeken este 22 órától ! A 3 vagy 4 napos hosszúhétvégét sem kapnuk meg soha! Az ünnepi melót nem 300% os bért kapunk hanem ingyen egységes vacsorát !
Pro érvek
Tisztaság klimatizált környezet
Kontra érvek
Nem családbarát főleg az ünnepi műszakok miatt!
2018, szeptember 24.
Azonos munkakörAzonos hely
operátor (Volt alkalmazott) - Tiszaújváros
Családias légkör a munkatársakkal, a munka nem megerőltető, monoton. Vezetőség korrekt. Aki dolgozni akar és betartja a szabályokat az hosszútávon ott tud maradni.
Pro érvek
Munkába járás támogatása
Kontra érvek
12 órás műszak
2020, szeptember 18.
Azonos hely
Kulcs-operátor (Volt alkalmazott) - Tiszaújváros
Hét évet dolgoztam ott, eleinte szerettem. Aztán beraktak a lehajtósabb helyre. Túlórát elvárták, ha akartad, ha nem. Mellékesen 3 túlóránál kezdődött az, hogy nem csak kajára meg számlára tudtam a fizetésem elkölteni. A közvetlen főnökséggel nem volt gond. Előre lépési lehetőség, ha bírod a hajtást, egyszerűen nincs, ha alkalmas vagy a kiszemelt pozícióra akkor se. Szinte folyamatosan vizsgáztatnak, általában 2 havonta valamiből. A fővezetőség a vírus beköszöntével sokat sumákolt, az emberekkel már csak levélben kommunikált. Mikor közöltem, hogy leszámolok, bunkók voltak velem. Az utolsó másfél évben, már csak a közvetlen vezetők embersége, és a megismert barátok miatt maradtam. A kaja pénz nuku, a éttermes árakhoz képest, és ráadásnak sokszor ehetetlen. Aki nem akar rövid távon fizikálisan tönkre tenni, annak nem ajánlom.Öt éven belül, a sori mezei dolgozók egészsége már megsínyli, tapasztalatból mondom.
Pro érvek
Emberséges közvetlen vezető, ha szerencséd van.
Kontra érvek
Fölösleges inkorrekt vezetőségi kommunikáció, folyamatos kötelező túlórák, ehhez képest kevés bér.