Jabil Circuit
Munkavállalói értékelés – Jabil Circuit

Excelent.

2019, november 28.
Loc de munca stabil, cultura multinationala, stil American.
2020, szeptember 18.
Kulcs-operátor (Volt alkalmazott) - Tiszaújváros
Hét évet dolgoztam ott, eleinte szerettem. Aztán beraktak a lehajtósabb helyre. Túlórát elvárták, ha akartad, ha nem. Mellékesen 3 túlóránál kezdődött az, hogy nem csak kajára meg számlára tudtam a fizetésem elkölteni. A közvetlen főnökséggel nem volt gond. Előre lépési lehetőség, ha bírod a hajtást, egyszerűen nincs, ha alkalmas vagy a kiszemelt pozícióra akkor se. Szinte folyamatosan vizsgáztatnak, általában 2 havonta valamiből. A fővezetőség a vírus beköszöntével sokat sumákolt, az emberekkel már csak levélben kommunikált. Mikor közöltem, hogy leszámolok, bunkók voltak velem. Az utolsó másfél évben, már csak a közvetlen vezetők embersége, és a megismert barátok miatt maradtam. A kaja pénz nuku, a éttermes árakhoz képest, és ráadásnak sokszor ehetetlen. Aki nem akar rövid távon fizikálisan tönkre tenni, annak nem ajánlom.Öt éven belül, a sori mezei dolgozók egészsége már megsínyli, tapasztalatból mondom.
Pro érvek
Emberséges közvetlen vezető, ha szerencséd van.
Kontra érvek
Fölösleges inkorrekt vezetőségi kommunikáció, folyamatos kötelező túlórák, ehhez képest kevés bér.
2020, augusztus 14.
Összeszerelő operátor (Volt alkalmazott) - Teszaújváros
Szuper együtmüködő ,stabil megèrtő.Dolgozóival megfelelő bánásmód.Teljesen jó csak jót tudok mondani.❤️
Pro érvek
2019
Kontra érvek
2020
2020, július 16.
Kulcs operetor (Jelenlegi alkalmazott) - Tiszaújváros
Laza munka, nem fárasztó, könnyen kezelhető munkák
Pro érvek
eszt nemtudom
Kontra érvek
nem értem