Jabil Circuit
Munkavállalói értékelés – Jabil Circuit

Negatívumok tömkelege

2019, július 31.
A túlórát elvárják, ki nem fizetik, de ha lecsúsztatod, akkor rossz szemmel néznek rád. Előrelépés csak akkor, ha te vagy a főnök kedvence. Juttatás semmi, ami van, azt is folyamatosan leépítik. Nagy a fluktuáció, nem véletlenül. A vezetőség nem figyel az alkalmazottak mondanivalójára.
Pro érvek
ebédlő elmegy
Kontra érvek
inkompetens vezetés
2020, szeptember 18.
Kulcs-operátor (Volt alkalmazott) - Tiszaújváros
Hét évet dolgoztam ott, eleinte szerettem. Aztán beraktak a lehajtósabb helyre. Túlórát elvárták, ha akartad, ha nem. Mellékesen 3 túlóránál kezdődött az, hogy nem csak kajára meg számlára tudtam a fizetésem elkölteni. A közvetlen főnökséggel nem volt gond. Előre lépési lehetőség, ha bírod a hajtást, egyszerűen nincs, ha alkalmas vagy a kiszemelt pozícióra akkor se. Szinte folyamatosan vizsgáztatnak, általában 2 havonta valamiből. A fővezetőség a vírus beköszöntével sokat sumákolt, az emberekkel már csak levélben kommunikált. Mikor közöltem, hogy leszámolok, bunkók voltak velem. Az utolsó másfél évben, már csak a közvetlen vezetők embersége, és a megismert barátok miatt maradtam. A kaja pénz nuku, a éttermes árakhoz képest, és ráadásnak sokszor ehetetlen. Aki nem akar rövid távon fizikálisan tönkre tenni, annak nem ajánlom.Öt éven belül, a sori mezei dolgozók egészsége már megsínyli, tapasztalatból mondom.
Pro érvek
Emberséges közvetlen vezető, ha szerencséd van.
Kontra érvek
Fölösleges inkorrekt vezetőségi kommunikáció, folyamatos kötelező túlórák, ehhez képest kevés bér.
2020, július 16.
Kulcs operetor (Jelenlegi alkalmazott) - Tiszaújváros
Laza munka, nem fárasztó, könnyen kezelhető munkák
Pro érvek
eszt nemtudom
Kontra érvek
nem értem
2020, április 5.
Összeszerelő - Hangoló operátor (Volt alkalmazott) - Tiszaújváros
Sokszor magas darabszám elvárások, de jó teljesítmény mellett bónusz szünetek, felsőbb vezetésről nincs véleményem, de műszakvezetés segítőkész