ISS Facility Services

ISS Facility Services Alkalmazotti bírálat

3,5Munka és magánélet egyensúlya

Rendezés:

HasznosságÉrtékelésDátum
12 értékelést találtunk a keresésnek megfelelőenMind a(z) 7 252 értékelés megtekintése

Jó munkahely, sok feladattal

Kiemelt Indeed-értékelés

Az Indeed által kiválasztott leghasznosabb értékelés
Sok és felelősségteljes feladat, kedves kollégákkal, lehetőség az angol nyelv gyakorlására.Tartósan alacsony fizetés.

Pro érvek

jó közlekedés, fűtött helyiségek

Gonosz, helytelen magatartás

Olyan mérgező munkahely, főleg 2-2 ember, de látni, hogy nincs ember, a cég másik név alatt hirdet, hogy mennyenek az emberek!Lenézik az embert!

A dolgozót nem hallgatják meg panasz esetén , "hálából" azonnal elküldik.Igazi fsz-k.

Romlott és alkalmatlan középvezetők vannak sajnos .A munkavállalót semmibe nem nézik. pl.szokolai roland és hajdú csaba .X

Pro érvek

Nincsenek.

Kontra érvek

Nem állnak ki a dolgozóik mellett.

Kellemes, laza légkör, önállóság

Szerettem ott dolgozni, sokat tanultam a szakmáról és a vezetőktől. A kollégákkal jó volt együtt dolgozni.

Ebertelen bánásmód, fizikai dolgozóknak nevetségesen kevés bér, irodai dolgozóknak nevetségesen magas bér.

Értékelhetetlen a dolgozókhoz való hozzá állás.Előrelépési lehetőség semmi, nevetséges mértékű béren kívüli juttatások,irreális elvárások,ha valakitől megakarnak szabadulni, aljas módon érik el a céljukat.Csak és kizárólag a profit körül forog minden, a dolgozók csak számok egy táblázatban, kifejezetten embertelen bánásmód.

Katasztrófa

Kedves jelenlegi ott dolgozó! Látszik hogy egy nagy álom világban élsz, és félted az állásodat... Sebaj. De máskor azért figyelj a helyesírási hibákra kedves "tanult" kolléga...

Nem rossz mint sokan mondják

Én jelenleg is itt dolgozom mint biztonsági őr. Nincs gondom a vezetőséggel mert én elvégzem a munkám itt mindig azok panaszkodnak akik a legjobban lógnak és, ha számon kéri egy vezető még ő van felháborodva. Ha megcsinálja mindenki a munkáját és tisztességesen elvégzi akkor azt megbecsülik engem is előléptettek nemrég. Igaz néha sokat kell dolgozni, de nem minden nap egyforma van ahol ezért többet güriznek és a körülmények sem elfogathatóak. El kell ismernem voltak kezdetben gondok a fizetéssel, de nem azért mert nem akartak fizetni! A probléma a bérszámfejtésen volt amit azóta rendbe raktak és visszamenőleg engem is kárpótoltak! De még mindig sokkal jobb mint egy 3 havonta céget váltó munkahely és még a pénz is megy a levesbe. Összességében nem rossz hely. De, ha nem akarsz dolgozni és csak sírni tudsz ne gyere ide nekünk régieknek lesz csak több munkája miattad sírni menj máshova. Mi akik régóta itt vagyunk jól érezzük magunkat.

Pro érvek

Caffereria, utazási támogatás 15 ft/km

Szörnyű ez a cég!

ISS Facility Nyiregyháza... őszintén? Kizsákmányoló emberek gyülekezete!! A vezetőség kritikán aluli IQ val rendelkezik, fizetés kevés, vagy ki se fizetik ami járna, és követni az elszámolást nem lehet, beszélni nincs kivel! Az emberrel mint a kutyával úgy beszelnek, és magasról szarnak mindenre! Ez az én véleményem! Dolgozz náluk, és megtapasztalod! Egy Vicc kategória ez a cég... Röhej!

Missing direction

Since the company is part of an international group I felt not to be the part of the global family but living a different independent life locally. Company shoud take more care on their employees.

Pro érvek

Salary

Kontra érvek

Working environment

kiváló

csodálatos emberek , vezetők is nagyon kedvesek korekt bérezés! szeretem őket nagyon .

Pro érvek

cafeteria, Bkv bérlet

Kellemes munkahely

Teljes körű belátást nyerhettem az üzemi étekeztetésben multi környezetben.

Good job

İss world company very smooth and very high-guality upper level of serving around the world a company is here for personnel all really praise deserves my thougts.

Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: ISS Facility Services? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.Kérdésem van

Munka/magánélet egyensúlya: 3,5/5 csillag
Bérezés/juttatások: 3,3/5 csillag