ISS Facility Services

ISS Facility Services Alkalmazotti bírálat

Mind a(z) 5 215 értékelés megtekintése
Én jelenleg is itt dolgozom mint biztonsági őr. Nincs gondom a vezetőséggel mert én elvégzem a munkám itt mindig azok panaszkodnak akik a legjobban lógnak és, ha számon kéri egy vezető még ő van felháborodva. Ha megcsinálja mindenki a munkáját és tisztességesen elvégzi akkor azt megbecsülik engem is előléptettek nemrég. Igaz néha sokat kell dolgozni, de nem minden nap egyforma van ahol ezért többet güriznek és a körülmények sem elfogathatóak. El kell ismernem voltak kezdetben gondok a fizetéssel, de nem azért mert nem akartak fizetni! A probléma a bérszámfejtésen volt amit azóta rendbe raktak és visszamenőleg engem is kárpótoltak! De még mindig sokkal jobb mint egy 3 havonta céget váltó munkahely és még a pénz is megy a levesbe. Összességében nem rossz hely. De, ha nem akarsz dolgozni és csak sírni tudsz ne gyere ide nekünk régieknek lesz csak több munkája miattad sírni menj máshova. Mi akik régóta itt vagyunk jól érezzük magunkat.
Pro érvek
Caffereria, utazási támogatás 15 ft/km
Szerettem ott dolgozni, sokat tanultam a szakmáról és a vezetőktől. A kollégákkal jó volt együtt dolgozni.
Értékelhetetlen a dolgozókhoz való hozzá állás.Előrelépési lehetőség semmi, nevetséges mértékű béren kívüli juttatások,irreális elvárások,ha valakitől megakarnak szabadulni, aljas módon érik el a céljukat.Csak és kizárólag a profit körül forog minden, a dolgozók csak számok egy táblázatban, kifejezetten embertelen bánásmód.
Kedves jelenlegi ott dolgozó! Látszik hogy egy nagy álom világban élsz, és félted az állásodat... Sebaj. De máskor azért figyelj a helyesírási hibákra kedves "tanult" kolléga...
ISS Facility Nyiregyháza... őszintén? Kizsákmányoló emberek gyülekezete!! A vezetőség kritikán aluli IQ val rendelkezik, fizetés kevés, vagy ki se fizetik ami járna, és követni az elszámolást nem lehet, beszélni nincs kivel! Az emberrel mint a kutyával úgy beszelnek, és magasról szarnak mindenre! Ez az én véleményem! Dolgozz náluk, és megtapasztalod! Egy Vicc kategória ez a cég... Röhej!
Since the company is part of an international group I felt not to be the part of the global family but living a different independent life locally. Company shoud take more care on their employees.
Pro érvek
Salary
Kontra érvek
Working environment
csodálatos emberek , vezetők is nagyon kedvesek korekt bérezés! szeretem őket nagyon .
Pro érvek
cafeteria, Bkv bérlet
Teljes körű belátást nyerhettem az üzemi étekeztetésben multi környezetben.
İss world company very smooth and very high-guality upper level of serving around the world a company is here for personnel all really praise deserves my thougts.
További ISS Facility Services-értékelések megtekintése
Esetleg próbálja meg ezt: