Iron Mountain
Heti hírek, új álláshirdetések és vélemények

Iron Mountain-alkalmazotti értékelés itt: Budapest

Munkakör megnevezése
Összes
Munkavégzés helye
Budapest1 értékelés
Értékelések kategória szerint
1 értékelést találtunk a keresésnek megfelelően
Mind a(z) 2 811 értékelés megtekintése
2,0
Munka és magánélet aránya
Bérezés/juttatások
Munkahelyi biztonság/Előrelépés
Vezetőség
Munkahelyi kultúra
Az én tapasztalatom, hogy a menedzsment el van öregedve, innovációra nem befogadóképesek. Kötött a hierarchia és horizontálisan mozogni sem lehetséges a szervezeten belül. Az IM-nél töltött időszakom során skill-jeim nem, hogy fejlődtek, javultak vagy újabbal gazdagodtam volna, lehet romlottak is.
A másik probléma, hogy a manuális munkavégzés van előtérbehelyzeve és automatizált megközelítés sem preferált.

Béren kívüli juttatások nem nevezhetők sokszínűnek.
Pro érvek
heti 2 nap home office
Kontra érvek
hétvégi munkavégzés
Hasznos volt ez az értékelés?
Korábbi munkáltató értékelése
Segíts másoknak a tapasztalataid megosztásával.
Igényelt profil
Szeretnéd megtudni milyen itt dolgozni?
Érdekel, hogy milyenek a munkafeltételek vagy a felvételi folyamat itt: Iron Mountain? Közösségünk szívesen segítségedre lesz.
Átfogó minősítés
3,7
2 811 értékelés alapján
5
882
4
850
3
617
2
211
1
251
3,6
Munka/magánélet egyensúlya
3,5
3,1
3,3
Vezetőség
3,5
Céges kultúra
Iron Mountain - értékelések munkakör szerint
Iron Mountain - értékelések munkavégzés helye szerint